Křest a Hejsek tour

Křest byl jedna parádní a velkolepá jízda. Po pár dnech příprav jsme to minulý týden v pátek odpálili a stálo to za to. V osm začal hrát první předskokan Honza Plšek, ten odehrál svůj set plný něžných vtipů. Hned po Honzovi nastoupila na pódium Arin. Arin se svým ukulele přiletěla z jiné planety a ukázala, co to znamená mít unikátní hlasový projev. Do krásně načatého večera jsme vlítli my (myšleno Ondřej Soldán Trio).

Náš set jsem otevřel instrumentálkou Do větru / Open D. Hned po první písničce bylo jasné, že to bude řádně rozjeté a publikum nás hecovalo ještě víc. S kluky jsme odehráli pár písniček z úplných novinek i demáče.

Po pár písničkách přišel Marek Chalupa a společně jsme dali dva songy: Ozvěnou (Sociální Případ) a Pyromaniac (Tonecat). Tím se kruh uzavřel a my mohli pokřtít desku.

Tradiční rituál byl o něco méně tradiční, neboť mi šáňo bouchlo poněkud unáhleně. Naštěstí všichni přežili bez újmy a po krátkých proslovech jsme mohli zařadit nejvyšší otáčky. Dál následovala masakrální jízda, během které jsme odehráli celé album Hejsek. Byl tam smích, energie, krev, smutek, napětí, přátelská atmosféra i vařící kotel. Prostě všechno tak, jak jsme chtěli.

Moc díky všem zúčastněným.
Hejsek tour křtem teprve začala. Nyní nás můžete vidět na těchto koncertech:
6.2. Znojmo – Na Věčnosti
12.2. Brno – Trojka
20.2. Moravský Krumlov – U Kozy
27.2. Hustopeče – M-klub
3.3. Brno – divadelní studio Paradox
11.3. Tišnov – Kavárna Pohoda

ondrejsoldan Written by:

Be First to Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *